وضعیت رقابت بازار درب و پنجره UPVC در هندوستان در سال 2018

وضعیت رقابت بازار درب و پنجره UPVC در هندوستان در سال 2018

بازار درب و پنجره های UPVC در کشور هندوستان بین سال های 2013 تا 2018 رشد قابل توجهی را شاهد بوده است. دلایل این رشد پیوسته عبارتند از: کسب آگاهی بیشتر توسط سازندگان و مصرف کنندگان در مورد مزایای محصولات UPVC ، رشد سریع شهرنشینی ، میزان مهاجرت بسیار بالا جمعیت کارگری به شهرها، افزایش درآمد سرانه و افزایش تعداد واحدهای مسکونی در حال ساخت.

از سوی دیگر بازار درب و پنجره UPVC در این کشور عمدتا به دلیل تقاضای آپارتمانهای مسکونی، در شهرهای بزرگ متمرکز شده است. شهر دهلی سهم غالب در درآمد حاصل از بازار این صنعت را در طی این دوره زمانی داشته و به دنبال آن شهرهای بنگلور، مومبای، چنای و کلکته قرار دارند.

رقبای متوسط و بزرگ در بازار درب و پنجره های UPVC در هند شامل شرکتهای تولید کننده پروفیل Fenesta،NCL Wintech و Aparna Venster و نیز شرکت های تولید کننده، ساخت، نصب و ارائه خدمات پس از فروش برای محصولات UPVC هستند.

این صنعت هنوز در مراحل رشد خود قرار دارد و در حال حاضر با حاشیه سود متوسط و حجم معقول فروش، هدایت می¬شود. در سال مالی 2017، شرکت Rehau Polymers بزرگترین سهم را در بخش فروش درب و پنجره UPVC داشته و سپس شرکت¬های NCL Wintech، Finesta India Limited، Lesso Buildtech و Profine India قرار داشته اند.